tarcza do cięcia metalu i stali nierdzewnej, 230/22,23/2 mm, Makita [D-18792]
-
Producent:
-
Kod producenta:D-18792
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 107 pkt. |
Tarcza tnąca Makita D-18792, o średnicy 230 mm i grubości 2,0 mm, przeznaczona do szybkiego cięcia metali i stali nierdzewnej.
Tarcza płaska, przeznaczona do stosowania w przecinarkach tarczowych do metalu i betonu oraz szlifierkach kątowych ze średnicą tarczy 230 mm i mocowaniem 22,23 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarcza do cięcia metalu i stali nierdzewnej INOX, 230mm, Makita [D-18792]:
- tarcza przeznaczona do szybkiego cięcia cięcia elementów wykonanych z metalu i stali nierdzewnej (np. profili, rur, blach i drutów),
- może być stosowana w przecinarkach i szlifierkach kątowych do tarcz 230 mm, ze średnicą mocowania 22,3 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa wynosi 6600 obr./min.
PARAMETRY TECHNICZNE TARCZY TNĄCEJ MAKITA [D-18792]:
- średnica tarczy: 230 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- grubość cięcia: 2,0 mm,
- typ: płaska,
- maksymalna prędkość obrotowa: 6600 obr./min.,
- oznaczenie tarczy: WA36R
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6600 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 230 mm |
| przeznaczenie: |
|
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| grubość tarczy: | 2 mm |
| typ tarczy: | płaska |
| EAN: | 088381205139 |
| stan: | nowy |
| długość opakowania: | 23.2 cm |
| szerokość opakowania: | 23.2 cm |
| wysokość opakowania: | 2.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
