tarcza do cięcia metalu 115X22.23X3 mm EXTREME DeWALT [DX7927-AE]
-
Producent:
-
Kod producenta:DX7927-AE
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 40 pkt. |
Tarcza korundowa z ziarnami tlenku aluminium do cięcia metali DeWALT model DX7927, średnica tarczy 115mm, otwór wewnętrzny 22,23mm, grubość tarczy 3mm.
Tarcza ta przeznaczona jest do cięcia metalu serii EXTREME.
Rekomendujemy stosowanie tarczy w szlifierkach kątowych, elektrycznych i akumulatorowych różnych marek.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
tarcza do cięcia metalu DeWalt DX7927-AE o średnicy 115mm i grubości 3mm:
- tarcza korundowa przeznaczona do cięcia metali żelaznych i nieżelaznych, serii EXTREME,
- tarcza ta posiada ziarna tlenku aluminium, dzięki temu ma 2 razy większą wytrzymałość w porównaniu do innych tarcz o wysokiej wydajności,
- przeznaczona jest do pracy ze szlifierkami kątowymi, elektrycznymi i akumulatorowymi.
Parametry tarczy DeWalt DX7927:
- średnica tarczy: 115mm,
- średnica otworu: 22,23mm,
- grubość tarczy: 3mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 13300 obr/min.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 13300 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 115 mm |
| przeznaczenie: | do metalu |
| przeznaczone do narzędzia: | szlifierka kątowa |
| grubość tarczy: | 3,0 mm |
| typ tarczy: |
|
| EAN: | 5035048219119 |
| kraj produkcji: | Słowenia |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.07 kg |
| długość opakowania: | 11.60 cm |
| szerokość opakowania: | 11.60 cm |
| wysokość opakowania: | 0.80 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
