tarcza diamentowa do cięcia płytek ceramicznych, betonu, cegły na mokro, 125mm, Makita [B-21951]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-21951
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1287 pkt. |
Tarcza diamentowa do cięcia na mokro płytek ceramicznych, cegły, betonu, Makita B-21951, o średnicy 125 mm.
Posiada segment ciągły dla czystego cięcia bez wyrywania brzegów.
Przeznaczona do przecinarek Makita 4101RH, 4100KB, DCS500RTE, DCS500Z.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarcza diamentowa do cięcia płytek ceramicznych, betonu, cegły, 125 mm Makita [B-21951]:
- tarcza diamentowa do czystego cięcia: płytek ceramicznych, marmuru, betonu, cegły betonowej, krawężników, dachówki cementowej, marmuru, dachówki wypalanej bez szkliwa, cegły, dachówek glinianych,
- posiada segment ciągły dla czystego cięcia bez wyrywania brzegów,
- do cięcia na mokro,
- pasuje do przecinarek Makita 4101RH, 4100KB, DCS500RTE, DCS500Z.
Parametry tarczy diamentowej Makita [B-21951]:
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 20 mm,
- grubość segmentu (rzazu): 1,9 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 15300 obr./min.,
- do cięcia: na mokro
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 15300 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 20 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: |
|
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| szerokość cięcia: | 1,9 mm |
| typ tarczy: | ciągła |
| EAN: | 088381401692 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
