tarcza diamentowa do ciecia bardzo twardzych materiałów i płytek ceramicznych na sucho, do szlifierek kątowych 230/2,1/7mm, DeWalt [DT3738-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT3738-XJ
Stan magazynowy: 22
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 862 pkt. |
Tarcza diamentowa "4" do ciecia płytek ceramicznych i bardzo twardych materiałów na sucho firmy DeWalt model DT3738, z segmentem ciągłym do dokładnego cięcia.
Tarcza diamentowa dedykowana jest do szlifierek kątowych 230mm.
tarcza diamentowa do ciecia bardzo twardych płytek ceramicznych 230mm DeWalt DT3738
- tarcza diamentowa do dokładnego cięcia bardzo twardych materiałów, płytek ceramicznych, twardej ceramiki, porcelany, glazury, wypalanej dachówki ceramicznej, klinkieru, terakoty, płyt betonowych, kamionki,
- do cięcia na sucho,
- posiada segment ciągły,
- tarcza przeznaczona jest do szlifierek kątowych 230mm.
parametry tarczy do bardzo twardych materiałów DeWalt DT3738
- średnica tarczy: 230 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- grubość segmentu (rzazu): 2,1 mm,
- wysokość segmentu: 7 mm
- maksymalna prędkość obrotowa: 6650 obr/min
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6650 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 230 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: |
|
| wysokość segmentu: | 7 mm |
| szerokość segmentu: | 2,1 mm |
| typ tarczy: | segmentowa, ciągła |
| EAN: | 5035048058763 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.55 kg |
| długość opakowania: | 29.00 cm |
| szerokość opakowania: | 26.50 cm |
| wysokość opakowania: | 0.90 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
