tarcza diamentowa do cięcia płytek ceramicznych, jastrychu 254/25,4mm, DeWALT [DT3734-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT3734-XJ
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2154 pkt. |
Tarcza diamentowa 254/25,4mm do cięcia płytek ceramicznych na mokro firmy DeWalt model DT3734, z segmentem ciągłym, do dokładnego i czystego cięcia przecinarkami stacjonarnymi.
Tarcza nadaje się także do cięcia cegły, betonu, wapienia, jastrychu, miękkich materiałów naturalnych i średnio twardych materiałów sztucznych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza diamentowa do cięcia płytek ceramicznych 250mm DeWALT DT3734
- tarcza diamentowa do cięcia płytek ceramicznych na mokro
- z segmentem ciągłym do czystego cięcia
- przeznaczona jest do pilarek stacjonarnych, np.: do przecinarki stacjonarnej D24000;
- tarcza jest odpowiednia do cięcia cegły, betonu, wapienia, jastrychu, miękkich materiałów naturalnych i średnio twardych materiałów sztucznych.
parametry tarczy pilarskiej DeWalt DT3734:
- średnica tarczy: 254 mm,
- średnica otworu tarczy: 25,4 mm,
- grubość segmentu (rzazu): 1,6 mm,
- wysokość segmentu: 5 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 6000 obr/min
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6000 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 25,4 mm |
| średnica tarczy: | 254 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: | do płytek ceramicznych |
| przeznaczone do narzędzia: | D24000 |
| wysokość segmentu: | 5 mm |
| szerokość segmentu: | 1,6 mm |
| typ tarczy: | segmentowa, ciągła |
| EAN: | 5035048012420 |
| kraj produkcji: | Korea Południowa |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.64 kg |
| długość opakowania: | 32.00 cm |
| szerokość opakowania: | 1.00 cm |
| wysokość opakowania: | 29.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
