tarcza diamentowa ciągła, do ceramiki, 125/22.23/2mm, Stanley [STA38007-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:STA38007-XJ
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 181 pkt. |
Tarcza diamentowa ciągła, Stanley [STA38007-XJ] o średnicy 125 mm i grubości 2 mm, przeznaczona do szlifierek kątowych z mocowaniem 22.23 mm i tarczami o średnicy 125 mm.
Służy do szybkiego cięcia dachówek, ceramiki i szkła, przystosowana do cięcia na sucho.
Wyprodukowana zgodnie z normą EN13236, posiada certyfikat bezpieczeństwa OSA.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarcza diamentowa ciągła, do ciecia ceramiki i szkła, 125/22.23/2mm, Stanley [STA38007-XJ]
- tarcza diamentowa ciągła do szybkiego cięcia dachówek, ceramiki i szkła,
- przystosowana do cięcia na sucho,
- wyprodukowana zgodnie z normą EN13236, posiada certyfikat bezpieczeństwa OSA,
- do stosowania we wszystkich szlifierkach kątowych ze średnicą mocowania 22.23 mm przystosowanych do tarcz o średnicy 125 mm,
Parametry tarczy diamentowej Stanley [STA38007-XJ]
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22.23 mm,
- grubość cięcia: 2.0 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 12 200 obr./min.,
- waga: 175 g,
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12200 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: | do materiałów budowlanych |
| grubość tarczy: | 2 mm |
| typ tarczy: | ciągła |
| EAN: | 5035048373163 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.175 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
