tarcza diamentowa turbo TPI do cięcia pod kątem gresu porcelanowego, na mokro 250/25,4mm, klasy SUPERPRO, Rubi [31969]
-
Producent:
-
Kod producenta:31969
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3132 pkt. |
Tarcza diamentowa klasy SUPERPRO 250/25,4mm do ciecia gresu porcelanowego na mokro firmy Rubi model 31969.
Posiada obrzeże turbo TPI do cięcia pod katem przecinarkami stacjonarnymi.
Znakomicie sprawdza się w przecinarkach stacjonarnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza diamentowa turbo do cięcia pod kątem gresu porcelanowego, na mokro 250/25,4mm Rubi [31969]:
- tarcza diamentowa turbo serii TPI specjalnie zaprojektowana do cięcia płytek gresowych pod kątem, posiada dużą stabilność i szybkość cięcia,
- dysk tarczy ma 2,5 mm grubości, dzięki czemu można ją stosować do ukosowania bez konieczności używania specjalnych talerzy usztywniających,
- w tarczach serii TPI zastosowano obrzeże typu TURBO, które wymaga poprowadzenia linii cięcia ok.1-2 mm poniżej oryginalnej krawędzi płytki, by nie naruszyć warstwy glazurowanej,
- obrzeże diamentowe jest mocowane do metalowego dysku techniką spawania laserowego zapewniającą największą trwałość i bezpieczeństwo użytkowania,
- aby uzyskać maksymalną wydajność z tarczy TPI zaleca się cykliczne stosowanie bloczka do czyszczenia tarcz diamentowych,
- osełkę do tarcz można zastosować przed pierwszym użyciem, a zaleca się szczególnie po dłuższym okresie nieużywania tarczy, w przypadku zmiany ciętego materiału lub zauważenia znacznego ograniczenia prędkości cięcia. Prawidłowe stosowanie bloczka do ostrzenia polega na jego wielokrotnym nacinaniu,
- zalecane jest stosowanie tarczy TPI wyłącznie na przecinarkach elektrycznych wyposażonych w specjalną osłonę stosowaną do tarcz z obrzeżem innym niż ciągłe.
- przeznaczona jest do przecinarek stacjonarnych serii: DS-250-N; DX-250 PLUS; DC-250
parametry tarczy do płytek ceramicznych Rubi 31969:
- średnica tarczy: 250 mm,
- średnica otworu tarczy: 25,4 mm,
- grubość segmentu (rzazu): 2,5 mm,
- wysokość segmentu: 7,5 mm
- maksymalna prędkość obrotowa: 6150 obr/min
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6150 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 25,4 mm |
| średnica tarczy: | 250 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: | do płytek ceramicznych |
| wysokość segmentu: | 7,5 mm |
| szerokość segmentu: | 2,5 mm |
| typ tarczy: | segmentowa, ciągła |
| EAN: | 8413797319699 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
