tarcza diamentowa turbo VIPER - TVH do cięcia materiałów twardych na mokro 250/25,4mm, klasy SUPERPRO, Rubi [31937]
-
Producent:
-
Kod producenta:31937
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3348 pkt. |
Tarcza diamentowa klasy SUPERPRO 250/25,4mm do ciecia twardych materiałów na mokro firmy Rubi model 31937.
Posiada obrzeże turbo VIPER-TVH do cięcia twardych materiałów: granitu, gresu rustykalnego, klinkieru, łupków i gresu porcelanowego.
Znakomicie sprawdza się w przecinarkach stacjonarnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza diamentowa turbo VIPER - TVH do cięcia materiałów twardych, na mokro 250/25,4mm Rubi [31937]:
- tarcza TVH przeznaczona jest do cięcia twardych materiałów: granitu, gresu rustykalnego, klinkieru, łupków i gresu porcelanowego,
- specyficzny profil obrzeża diamentowego pozwala na cięcie z dużą prędkością najtwardszych materiałów bez uszczerbku dla jakości wykończenia,
- tarcza klasy SUPERPRO łączy w sobie to co najlepsze z tarcz TURBO oraz tarcz zaprojektowanych do redukcji napięć i dla najlepszej jakości wykończenia,
- firma RUBI zastosowała technologię spawania laserowego do połączenia obrzeża ze stalowym rdzeniem, co gwarantuje najlepszą jakość i bezpieczeństwo użytkowania tarcz,
- ostrza o grubości mniejszej niż 2 mm nie są zalecane do cięć ukośnych.
- przeznaczona jest do przecinarek stacjonarnych serii: DS-250-N; DX-250 PLUS; DC-250
parametry tarczy do płytek ceramicznych Rubi 31937:
- średnica tarczy: 250 mm,
- średnica otworu tarczy: 25,4 mm,
- grubość segmentu (rzazu): 1,6 mm,
- wysokość segmentu: 10 mm
- maksymalna prędkość obrotowa: 6150 obr/min
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6150 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 25,4 mm |
| średnica tarczy: | 250 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: |
|
| wysokość segmentu: | 7,5 mm |
| szerokość segmentu: | 2,5 mm |
| typ tarczy: | segmentowa, ciągła |
| EAN: | 8413797319378 |
| kraj produkcji: | Republika Korei |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
