szlifierka oscylacyjna, ''myszka'', 120W, BLACK+DECKER [KA2500K-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:KA2500K-QS
169,90zł brutto
138,13zł netto
175,99zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1699 pkt. |
Elektryczna szlifierka oscylacyjna, "myszka", 120W, BLACK+DECKER [BDCDS18-QW] dostarczana w praktycznej walizce narzędziowej.
Kompaktowa konstrukcja pozwala na optymalną kontrolę podczas szlifowania najbardziej nierównych i skomplikowanych powierzchni.
Wyposażona w system odsysania pyłu z workiem na pył z filtrem.
Wymienny przód stopy szlifierskiej pozwala na montaż precyzyjnego zaczepu, umożliwiającego szlifowanie w trudno dostępnych miejscach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szlifierka oscylacyjna, ''myszka'', 120W, BLACK+DECKER [KA2500K-QS]
- kompaktowa konstrukcja pozwala na optymalną kontrolę podczas szlifowania najbardziej nierównych i skomplikowanych powierzchni,
- wyposażona w system odsysania pyłu z workiem i filtrem,
- wymienny przód stopy szlifierskiej pozwala na montaż precyzyjnego zaczepu, umożliwiającego szlifowanie w trudno dostępnych miejscach,
- urządzenie dostarczane w praktycznej walizce transportowej,
PARAMETRY TECHNICZNE SZLIFIERKI, BLACK+DECKER [KA2500K-QS]
- moc znamionowa: 120 W,
- prędkość oscylacyjna: 0 - 14 000 obr./min,
- długość przewodu zasilającego: 2 m,
- waga: 815 g,
WYPOSAŻENIE SZLIFIERKI, BLACK+DECKER [KA2500K-QS]
- 3 papiery ścierne o gradacji: 80, 120, 240,
- zaczep precyzyjny,
- 2 precyzyjne papiery ścierne o gradacji: 120,
- pojemnik na pył z filtrem,
| na wyposażeniu: | 3 papiery ścierne o gradacji: 80, 120, 240, zaczep precyzyjny, 2 precyzyjne papiery ścierne o gradacji: 120, pojemnik na pył z filtrem, |
| moc znamionowa: | 120 W |
| prędkość oscylacyjna: | 14000 obr/min |
| rodzaj mocowania: | na rzep |
| opakowanie: | walizka z tworzywa |
| EAN: | 5035048466018 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| masa z opakowaniem: | 1.7 kg |
| długość opakowania: | 28.5 cm |
| szerokość opakowania: | 10.7 cm |
| wysokość opakowania: | 25.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
