szlifierka oscylacyjna 150 W, 90 x 189 mm, Black+Decker [BEW220-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:BEW220-QS
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1212 pkt. |
Elektryczna szlifierka oscylacyjna Black&Decker model BEW220-QS z silnikiem o mocy 150W, stopą szlifierską 91 x 189 mm.
Szlifierka oscylacyjna posiada worek do odsysania pyłu szlifierskiego, nadaje się do wszystkich ogólnych prac szlifierskich.
Mocowanie papieru za pomocą zacisków metalowych.
Elektryczna szlifierka oscylacyjna Black+Decker BEW220-QS
- szlifierka oscylacyjna przeznaczona do wykonywania wszystkich prac szlifierskich: do szlifowania i polerowania drewna, metalu i tworzyw sztucznych, powierzchni malowanych,
- szlifierka wyposażona w mocny silnik 150 W,
- ergonomiczna rękojeść przednia umożliwia wygodną obsługę szlifierki,
- mocowanie za pomocą zacisków metalowych dobrze utrzymuje papier ścierny podczas szlifowania.
Parametry szlifierki oscylacyjnej Black+Decker BEW220-QS
-
moc znamionowa: 150 W,
-
prędkość oscylacyjna: 0 - 14000 /min,
-
średnica oscylacji: 2 mm,
-
powierzchnia szlifująca: 91 x 189 mm,
-
wymiary papieru: 92 x 230 mm,
-
wymiary: 326 x 97 x 153 mm,
-
waga (EPTA): 1,47 kg.
Wyposażenie szlifierki BEW220-QS
- worek na pył,
- papier ścierny - gramatura P100
| waga kg: | 1,47 kg |
| na wyposażeniu: | worek na pył, papier ścierny - gramatura P100 |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-14000 obr/min |
| wymiary: | 326 x 97 x 153 mm mm |
| moc znamionowa: | 150 W |
| łagodny rozruch: | nie |
| funkcja "Antyrestart": | nie |
| wielkość mimośrodu: | 1,0 mm |
| wielkość stopy: | 91x189 mm |
| rozmiar papieru: | 92x230 mm |
| rodzaj mocowania: | na zaciski |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| średnica ruchu oscylacyjnego: | 2 mm |
| EAN: | 5035048704264 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
