szlifierka oscylacyjna, 330W, 115x229mm, Makita [BO4901]
-
Producent:
-
Kod producenta:BO4901
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7400 pkt. |
Elektryczna szlifierka oscylacyjna MAKITA model BO4901 z silnikiem o mocy 330W, podstawą prostokątną 115x229mm, z mocowaniem papieru na zaciski, pakowana w kartonie.
Wydajna, świetnie leżąca w dłoni oscylacyjna szlifierka do szlifowania dużych powierzchni materiałów z drewna, tworzywa sztucznego i metalu, jak również do szlifowania powierzchni malowanych.
Szlifierka ma możliwość podłączenia urządzenia odsysającego pył.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna szlifierka oscylacyjna, 330W, Makita BO4901
- szlifierka oscylacyjna BO4901 ma podstawę prostokątną o wymiarach 115 x 229mm, do szlifowania dużych powierzchni materiałów z drewna, tworzywa sztucznego i metalu, jak również do szlifowania powierzchni malowanych,
- bieg prawie bez drgań,
- posiada dużą dźwignię ułatwiającą wymianę papieru szlifierskiego,
- odsysanie pyłu tylko po podłączeniu zewnętrznego urządzenia odsysającego,
- ergonomicznie wyprofilowany uchwyt sprawia że praca tą szlifierką daje maksymalny komfort i kontrolę przy jednoczesnej minimalizacji zmęczenia,
- podwójna izolacja.
Parametry techniczne szlifierki oscylacyjnej Makita BO4901
-
moc znamionowa: 330 W,
-
prędkość oscylacyjna: 10000 /min,
-
częstotliwość skoków: 20000 /min,
-
średnica oscylacji: 2,6 mm,
-
powierzchnia szlifująca:115 x 229 mm,
-
wymiary papieru: 115 x 280 mm,
- wymiary papieru mocowanego na rzep: 115 x 232 mm,
-
wymiary (długość całkowita): 289 mm,
-
waga (EPTA): 2,8 kg.
Wyposażenie szlifierki Makita BO4901
- papier szlifierski 115x280mm, K120, P-33043,
- instrukcja obsługi.
| powierzchnia stopy szlifującej [mm]: | 115 x 229 |
| waga kg: | 2,8 kg |
| na wyposażeniu: | papier szlifierski 115x280mm, K120, P-33043 |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 10000 obr/min |
| wymiary: | dł 289 mm |
| moc znamionowa: | 330 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 20000 skok/min |
| łagodny rozruch: | nie |
| funkcja "Antyrestart": | nie |
| wielkość mimośrodu: | 1,3 mm |
| wielkość stopy: | 115x229 mm |
| rozmiar papieru: | 115x280 mm |
| rodzaj mocowania: | na zaciski |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| średnica ruchu oscylacyjnego: | 2,6 mm |
| EAN: | 088381042475 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.5 kg |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 14 cm |
| wysokość opakowania: | 23 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
