szlifierka oscylacyjna, 190W, 93x185mm, Makita [BO3710]
-
Producent:
-
Kod producenta:BO3710
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3774 pkt. |
Elektryczna szlifierka oscylacyjna MAKITA model BO3710 z silnikiem o mocy 190W, podstawą prostokątną 93 x 185 mm, pakowana w kartonie.
Wydajna, świetnie leżąca w dłoni oscylacyjna szlifierka do obróbki dużych powierzchni z różnorodnych materiałów, z możliwością pracy jednoręcznej i dwuręcznej.
Aluminiowy korpus stopy z powierzchnią z mikrogumy osadzony na gumowych amortyzatorach zapewnia wysoką trwałość i skuteczne tłumienie drgań.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna szlifierka oscylacyjna, 190W, Makita BO3710
- szlifierka oscylacyjna BO3710 z podstawą prostokątną o wymiarach 93 x 185mm, do szlifowania dużych powierzchni z drewna, tworzywa sztucznego, metalu, jak również do szlifowania powierzchni malowanych,
- niska wysokość narzędzia ułatwia chwytu oraz zwiększa wygodę pracy,
- stopa szlifująca została wykonana z aluminium i oklejona mikrogumą, co w połączeniu z gumowymi amortyzatorami stopy zapewnia dużą trwałość i skuteczne tłumienie drgań,
- ergonomicznie wyprofilowany uchwyt w szlifierce BO3710 sprawia że praca tą szlifierką daje maksymalny komfort i kontrolę przy jednoczesnej minimalizacji zmęczenia,
- łatwa wymiana papieru szlifierskiego dzięki zaokrąglonym brzegom zacisku,
- odciąg pyłu z możliwością podłączeniu urządzenia odsysającego,
- stała prędkość obrotowa,
- podwójna izolacja.
Parametry techniczne szlifierki oscylacyjnej Makita BO3710
-
moc znamionowa: 190 W,
-
prędkość oscylacyjna: 11000 /min,
-
częstotliwość skoków: 22000 /min,
-
średnica oscylacji: 2,0 mm,
-
powierzchnia szlifująca: 93 x 185 mm,
-
wymiary papieru: 93 x 228 mm,
-
wymiary (długość całkowita): 253 mm,
-
waga (EPTA): 1,6 kg.
Wyposażenie szlifierki oscylacyjnej Makita BO3710
- pojemnik na worek na pył, 135246-0,
- płyta dziurkująca, 451271-6,
- papier szlifierski 1 kpl,
- instrukcja obsługi
| waga kg: | 1,6 kg |
| na wyposażeniu: | pojemnik na worek na pył, 135246-0; płyta dziurkująca, 451271-6; papier szlifierski 1 kpl. |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 11000 obr/min |
| wymiary: | 253 x 93 x 153 mm |
| moc znamionowa: | 190 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 22000 skok/min |
| łagodny rozruch: | nie |
| funkcja "Antyrestart": | nie |
| wielkość mimośrodu: | 1,0 mm |
| wielkość stopy: | 93x185 mm |
| rozmiar papieru: | 93x228 mm |
| rodzaj mocowania: | na zaciski |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| średnica ruchu oscylacyjnego: | 2 mm |
| EAN: | 088381603348 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.3 kg |
| długość opakowania: | 32 cm |
| szerokość opakowania: | 14 cm |
| wysokość opakowania: | 18 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
