szlifierka oscylacyjna, 330W, 115x229mm, Makita [BO4900VJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:BO4900VJ
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9188 pkt. |
Elektryczna szlifierka oscylacyjna MAKITA model BO4900VJ z silnikiem o mocy 330W, podstawą prostokątną 115 x 229 mm, z mocowaniem papieru na zaciski lub rzep, pakowana w kartonie.
Wydajna, świetnie leżąca w dłoni oscylacyjna szlifierka do szlifowania dużych powierzchni materiałów z drewna, tworzywa sztucznego i metalu, jak również do szlifowania powierzchni malowanych.
Szlifierka posiada elektroniczną regulację częstotliwości skoków, dzięki czemu można optymalnie dobrać parametry do obrabianego materiału.
szlifierka oscylacyjna, 330W Makita BO4900VJ
- szlifierka oscylacyjna BO4900VJ z podstawą prostokątną o wymiarach 115 x 229mm, do szlifowania dużych powierzchni materiałów z drewna, tworzywa sztucznego i metalu, jak również do szlifowania powierzchni malowanych,
- regulacja skoku za pomocą pokrętła nastawczego,
- bieg prawie bez drgań,
- posiada dużą dźwignię ułatwiającą wymianę papieru szlifierskiego oraz system mocowania na rzep,
- efektywne odsysanie pyłu przez płytę podstawy oraz możliwość podłączeniu urządzenia odsysającego,
- ergonomicznie wyprofilowany uchwyt sprawia że pracą tą szlifierką daje maksymalny komfort i kontrolę przy jednoczesnej minimalizacji zmęczenia,
- podwójna izolacja.
Parametry techniczne szlifierki oscylacyjnej Makita BO4900VJ
-
moc znamionowa: 330 W,
-
prędkość oscylacyjna: 4000 - 11000 /min,
-
częstotliwość skoków: 8000 - 20000 /min,
-
średnica oscylacji: 2,6 mm,
-
powierzchnia szlifująca: 115 x 229 mm,
-
wymiary papieru: 115 - 280 mm,
- wymiary papieru mocowanego na rzep: 115 x 232 mm,
-
wymiary (długość całkowita): 289 mm,
-
waga (EPTA): 2,9 kg.
Wyposażenie szlifierki Makita BO4900VJ
- uchwyt z papierowym workiem na pył, 193294-5,
- papier szlifierski 115x280mm, K120, P-33043,
- walizka MAKPAC TYP 2 [821550-0],
- wkład do walizki MAKPAC,
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| waga kg: | 2,9 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt z papierowym workiem na pył, 193294-5; papier szlifierski 115x280mm, K120, P-33043, walizka MAKPAC TYP 2 [821550-0], |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4000-10000 obr/min |
| wymiary: | 289 x 115 x 190 mm |
| moc znamionowa: | 330 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 8000-20000 skok/min |
| łagodny rozruch: | nie |
| funkcja "Antyrestart": | nie |
| wielkość mimośrodu: | 1,3 mm |
| wielkość stopy: | 115x229 mm |
| rozmiar papieru: | 115x280 mm |
| rodzaj mocowania: |
|
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| regulacja prędkości obrotowej: | tak |
| średnica ruchu oscylacyjnego: | 2,6 mm |
| EAN: | 088381640664 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.15 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
