szlifierka oscylacyjna do szlifowania płyt kartonowo-gipsowych, 600W, 115x229mm, Makita [9046]
-
Producent:
-
Kod producenta:9046
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8270 pkt. |
Elektryczna szlifierka oscylacyjna do szlifowania płyt gipsowo-kartonowych firmy MAKITA model 9046 z silnikiem o mocy 600W, podstawą prostokątną 115 x 229 mm, mocowaniem papieru na zaciski lub rzep, pakowana w kartonie.
Szlifierka oscylacyjna Makita 9046 posiada system odsysania pyłu z odsysaniem przez płytę podstawy oraz pyłoszczelną konstrukcję silnika, dzięki czemu przystosowana jest do szlifowania płyt kartonowo-gipsowych.
Wysokowydajna przekładnia szlifierki gwarantująca szybką i dokładną pracę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szlifierka oscylacyjna do szlifowania płyt K-G, 600W Makita 9046
- szlifierka oscylacyjna do szlifowania płyt kartonowo-gipsowych z podstawą prostokątną o wymiarach 115 x 229 mm,
- pyłoszczelna konstrukcja silnika dzięki osobnym komorom z turbinami odsysającymi pył,
- bezobsługowa przekładnia, brak konieczności ponownego smarowania,
- bieg prawie bez drgań,
- wysokowydajna przekładnia gwarantująca szybką i dokładną pracę,
- papier szlifierski mocowany urządzeniem napinającym lub na rzep,
- efektywne odsysanie pyłu przez płytę podstawy oraz możliwość podłączeniu urządzenia odsysającego,
- stała prędkość oscylacyjna, optymalna do szlifowania płyt K-G,
- podwójna izolacja.
Parametry techniczne szlifierki oscylacyjnej Makita 9046
-
moc znamionowa: 600 W,
-
prędkość oscylacyjna: 6000 /min,
-
średnica oscylacji: 5 mm,
-
powierzchnia szlifująca:115 x 229 mm,
-
wymiary papieru: 115 x 280 mm,
- wymiary papieru mocowanego na rzep: 115 x 232 mm,
-
wymiary (długość całkowita): 283 mm,
-
waga (EPTA): 3,1 kg.
Wyposażenie szlifierki Makita 9046
- uchwyt z papierowym workiem na pył, 193294-5,
- papier szlifierski,
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| waga kg: | 3,1 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt z papierowym workiem na pył, 193294-5; papier szlifierski kpl. |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6000 obr/min |
| wymiary: | dł 283 mm |
| moc znamionowa: | 600 W |
| łagodny rozruch: | nie |
| funkcja "Antyrestart": | nie |
| wielkość mimośrodu: | 2,5 mm |
| wielkość stopy: | 115x229 mm |
| rozmiar papieru: |
|
| rodzaj mocowania: |
|
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| średnica ruchu oscylacyjnego: | 5 mm |
| EAN: | 088381015486 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.95 kg |
| długość opakowania: | 39 cm |
| szerokość opakowania: | 15 cm |
| wysokość opakowania: | 25 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
