szlifierka oscylacyjna, 190W, 92x185mm, Makita [M9203]
-
Producent:
-
Kod producenta:M9203
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3102 pkt. |
Elektryczna szlifierka oscylacyjna MAKITA MT M9203, z silnikiem o mocy 190 W, wyposażona w stopę szlifierską 92x185 mm, na papier 93x228 mm mocowany na docisk, pakowana w kartonie.
Szlifierka oscylacyjna przeznaczona do obróbki dużych powierzchni materiałów z drewna, tworzywa sztucznego i metalu, jak również do szlifowania powierzchni malowanych.
Szlifierka oscylacyjna ma odciąg pyłu z workiem na pył oraz możliwość podłączenia urządzenia odsysającego.
Elektryczna szlifierka oscylacyjna, 190W, Makita MT [M9203]:
- szlifierka oscylacyjna z prostokątną podstawą szlifującą o wymiarach 92 x 185 mm,
- przeznaczona jest do szlifowania powierzchni materiałów z drewna, tworzywa sztucznego i metalu oraz powierzchni malowanych,
- ergonomiczna budowa korpusu zapewnia dobry chwyt i pozwala na pracę jedną lub dwiema rękami,
- stała prędkość obrotowa,
- podwójna izolacja,
- dwie dźwignie zacisku papieru szlifierskiego ułatwiają jego szybki montaż,
- odciąg pyłu z możliwością podłączeniu urządzenia odsysającego.
PARAMETRY TECHNICZNE SZLIFIERKI OSCYLACYJNEJ MAKITA [M9203]:
- moc znamionowa: 190 W,
- prędkość oscylacyjna: 12000 /min.,
- częstotliwość skoków: 12000 /min.,
- uderzenia na minutę: 24000 / min.,
- średnica oscylacji: 2,0 mm,
- powierzchnia szlifująca: 92 x 185 mm,
- wymiary zaciśniętego arkusza ściernego: 93 x 228 mm,
- poziom ciśnienia akustycznego: 75 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji (szlifowanie metalu): 5,0 m/s²,
- współczynnik wibracji K h (szlifowanie blachy): 1,5 m/s²,
- długość przewodu zasilającego: 2,0 m,
- wymiary (D x S x W): 252 x 92 x 154 mm,
- waga bez kabla zasilającego: 1,4 kg
WYPOSAŻENIE SZLIFIERKI OSCYLACYJNEJ MAKITA [M9203]:
- papier szlifierski K120 / 94x228 mm [A-31267],
- worek na pył [143627-4],
- płyta szlifierska [451271-6],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/M9203.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/M9203.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/M9203.pdf
| waga kg: | 1,4 kg |
| na wyposażeniu: | papier szlifierski K120 / 94x228 mm [A-31267], worek na pył [143627-4], płyta szlifierska 451271-6], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12000 obr/min |
| wymiary: | 252 x 92 x 154 mm |
| moc znamionowa: | 190 W |
| łagodny rozruch: | nie |
| funkcja "Antyrestart": | nie |
| wielkość stopy: | 92x185 mm |
| rozmiar papieru: | 93x228 mm |
| rodzaj mocowania: | na zaciski |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 088381816199 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
