szlifierka oscylacyjna, 180W, 112x102mm, Makita [BO4557]
-
Producent:
-
Kod producenta:BO4557
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3125 pkt. |
Elektryczna szlifierka oscylacyjna MAKITA model BO4557 z silnikiem o mocy 180W, stopą szlifierską 112 x 102 mm, na papier 114 x 140 mm mocowany na docisk, pakowana w kartonie.
Lekka, świetnie leżąca w dłoni oscylacyjna szlifierka do obróbki powierzchni materiałów z drewna, tworzywa sztucznego i metalu, jak również do szlifowania powierzchni malowanych.
Szlifierka oscylacyjna ma trwałą podstawę z zabezpieczeniem przeciwpyłowym oraz system odsysania pyłu z workiem i możliwością podłączenia urządzenia odsysającego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna szlifierka oscylacyjna, 180W, Makita BO4557
- szlifierka oscylacyjna BO4557 ma podstawę w kształcie prostokąta 112 x 102 mm,
- szlifierka przeznaczona jest do szlifowania powierzchni materiałów z drewna, tworzywa sztucznego i metalu, jak również do szlifowania powierzchni malowanych,
- trwała podstawa z zabezpieczeniem przeciwpyłowym,
- stała prędkość obrotowa,
- podwójna izolacja,
- papier szlifierski mocowany na docisk,
- odciąg pyłu z możliwością podłączeniu urządzenia odsysającego.
Parametry techniczne szlifierki oscylacyjnej Makita BO4557
-
moc znamionowa: 180 W,
-
prędkość oscylacyjna: 14000 /min,
-
częstotliwość skoków: 28000 /min,
-
średnica oscylacji: 1,5 mm,
-
powierzchnia szlifująca: 112 x 102 mm,
-
wymiary papieru: 114 x 140 mm,
-
wymiary: 131 x 112 x 137 mm,
-
waga (EPTA): 1,0 kg.
Wyposażenie szlifierki oscylacyjnej Makita BO4557
- pojemnik na worek na pył, 135246-0,
- płyta dziurkująca, 450066-4,
- papier szlifierski 1 kpl.
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| waga kg: | 1 kg |
| na wyposażeniu: | pojemnik na worek na pył, 135246-0; płyta dziurkująca, 450066-4; papier szlifierski 1 kpl. |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 14000 obr/min |
| wymiary: | 131 x 112 x 137 mm |
| moc znamionowa: | 1800 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 28000 skok/min |
| łagodny rozruch: | nie |
| funkcja "Antyrestart": | nie |
| wielkość mimośrodu: | 0,75 mm |
| wielkość stopy: | 112x102 mm |
| rozmiar papieru: | 114x140 mm |
| rodzaj mocowania: | na zaciski |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| średnica ruchu oscylacyjnego: | 1,5 mm |
| EAN: | 088381088909 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.42 kg |
| długość opakowania: | 21 cm |
| szerokość opakowania: | 13 cm |
| wysokość opakowania: | 20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
