szczypce do zakładania muf, zakres 3-15 mm, FACOM [985765]
-
Producent:
-
Kod producenta:985765
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7218 pkt. |
Szczypce FACOM [985765], przeznaczone są do montażu połączeń rurowych z tworzywa sztucznego.
Pracują w zakresie od 3 do 15 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szczypce do zakładania muf, zakres 3-15 mm, FACOM [985765]
- zakres pracy szczypiec: 3 - 15 mm,
- wymiar [D]: 5 mm,
- wymiar [D1]: 14 - 18 - 25 mm,
- wymiar [L]: 140 mm,
- wymiar [L1]: 66 mm,
- waga szczypiec: 165 g,
- typ gwarancji: E (Bezpłatna wymiana produktu bez ograniczenia w czasie),
| długość całkowita: | 140 mm |
| waga: | 165 g |
| EAN: | 3148519857658 |
| długość szczęk: | 66 mm |
| powierzchnia chwytająca: | gładka |
| kraj produkcji: | Szwecja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.2 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
