    7835 G-160
131,16zł brutto
106,63zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 4
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1312 pkt.
Szczypce o długości 160mm mają dwukomponentową, wygodną rękojeść. Czernione i zabezpieczone antykorozyjnie.
Część tnąca ma utwardzone krawędzie tnące do cięcia miękkiego i twardego drutu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
profesjonalne szczypce do konektorków firmy Bahco model [7835G-160]:
  • szczypce przeznaczone do montażu konektorów w branży telekomunikacyjnej,
  • szczypce zaprojektowane zgodnie z ideą i koncepcją narzędzi ERGO™,
  • posiadają utwardzone krawędzie tnące do cięcia miękkiego i twardego drutu,
  • wyposażone zostały w sprężynę powrotną z funkcją włączenia / wyłączenia,
  • fosforanowe (czernione) wykończenie zabezpiecza przed korozją,
  • wykonane zostały z wysokiej jakości stali stopowej,
parametry szczypiec ze szczękami płaskimi, Bahco [7835G-160]:
  • maksymalny zakres cięcia drutu fortepianowego: 1,4 mm
  • maksymalny zakres cięcia drutu stalowego: 1,8 mm
  • maksymalny zakres cięcia drutu miedzianego: 2,5 mm
  • długość całkowita szczypiec A: 160 mm,
  • długość części chwytającej (szczęki) B: 31 mm,
  • wymiar C: 16,5 mm,
  • wymiar D: 8,8 mm
  • wymiar E: 3,0 mm,
  • wymiar F: 8,8 mm
  • wymiar G: 6,25 mm,
  • wykończenie szczypiec: fosforanowane, zabezpieczane antykorozyjnie,
  • rękojeści: wielokomponentowe,
  • waga: 160 g,
długość całkowita: 160 mm
waga: 160 g
EAN: 7314150050253
długość szczęk: 31 mm