szczypce Ergo do konektorów, Bahco [7835 G-160]
-
Producent:
-
Kod producenta:7835 G-160
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1312 pkt. |
Profesjonalne szczypce do konektorków firmy Bahco model [7835 G-160], przeznaczone do montażu i demontażu w branży telekomunikacyjnej.
Szczypce o długości 160mm mają dwukomponentową, wygodną rękojeść. Czernione i zabezpieczone antykorozyjnie.
Część tnąca ma utwardzone krawędzie tnące do cięcia miękkiego i twardego drutu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce do konektorków firmy Bahco model [7835G-160]:
- szczypce przeznaczone do montażu konektorów w branży telekomunikacyjnej,
- dwukomponentowe rękojeści ERGO z miękką, termoplastyczną powierzchnią na twardym polipropylenie zapewniają dobry chwyt,
- szczypce zaprojektowane zgodnie z ideą i koncepcją narzędzi ERGO™,
- posiadają utwardzone krawędzie tnące do cięcia miękkiego i twardego drutu,
- specjalny kształt krawędzi tnących umożliwia także cięcie drutu fortepianowego i stali sprężynowej,
- wyposażone zostały w sprężynę powrotną z funkcją włączenia / wyłączenia,
- fosforanowe (czernione) wykończenie zabezpiecza przed korozją,
- wykonane zostały z wysokiej jakości stali stopowej,
parametry szczypiec ze szczękami płaskimi, Bahco [7835G-160]:
- maksymalny zakres cięcia drutu fortepianowego: 1,4 mm
- maksymalny zakres cięcia drutu stalowego: 1,8 mm
- maksymalny zakres cięcia drutu miedzianego: 2,5 mm
- długość całkowita szczypiec A: 160 mm,
- długość części chwytającej (szczęki) B: 31 mm,
- wymiar C: 16,5 mm,
- wymiar D: 8,8 mm,
- wymiar E: 3,0 mm,
- wymiar F: 8,8 mm,
- wymiar G: 6,25 mm,
- wykończenie szczypiec: fosforanowane, zabezpieczane antykorozyjnie,
- rękojeści: wielokomponentowe,
- waga: 160 g,
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 160 g |
| EAN: | 7314150050253 |
| długość szczęk: | 31 mm |
| typ szczęki: | płaskie |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| złącze skręcane: | nie |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.150 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
