Siekiera ogrodowa 567g DeWalt [DWHT51387-0]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWHT51387-0
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1605 pkt. |
Siekiera ogrodowa Dewalt DWHT51387-0 o długości 36cm i wadze 567g, doskonale sprawdzi się do rąbania i rozłupywania drewna.
Wytrzymała i trwała siekiera została wykonana z jednego kawałka stali. Nacięcia na ostrzu siekiery pozwalają łatwo przecinać drewno i równie łatwo ostrze z drewna wyjąć.
Siekiera ogrodowa 567g DeWalt [DWHT51387-0]:
- wytrzymała i trwała siekiera wykonana z jednego kawałka stali,
- długość całkowita siekiery to 36 cm,
- z krawędziami tnącymi z nacięciami, które pozwalają na łatwe wbijanie ostrza w drewno i równie łatwe wyjmowanie wbitego ostrza,
- ergonomiczny uchwyt z systemem redukującym drgania zapobiega powstawaniu urazów podczas pracy,
- dzięki swoim niewielkim rozmiarom doskonale sprawdzi się do rąbania i rozłupywania drewna.
Dane siekiery DeWalt [DWHT51387-0]
- długość całkowita: 360 mm
- waga całkowita: 0,99 kg,
- waga obucha: 0,567 kg.
| długość całkowita: | 360 mm |
| waga kg: | 0,57 kg |
| EAN: | 3253560513870 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| rękojeść: | z tworzywa |
| masa z opakowaniem: | 0.99 kg |
| długość opakowania: | 36.00 cm |
| szerokość opakowania: | 2.50 cm |
| wysokość opakowania: | 13.70 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
