Regulowany obcinak do rur, zakres 3-28 mm, BAHCO [301-22]
-
Producent:
-
Kod producenta:301-22
Stan magazynowy: 17
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 750 pkt. |
Regulowany obcinak do rur, zakres 3-28 mm, BAHCO [301-22] przeznaczony do cięcia rur o średnicy od 3 do 28 mm.
Obcinak zapewnia precyzyjne cięcie dokładnie pod kątem 90° dzięki wałkom prowadzącym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Regulowany obcinak do rur, zakres 3 - 28 mm, BAHCO [301-22]
- obcinak przeznaczony do cięcia rur z miedzi, aluminium, żelaza i brązu o średnicy od 3 do 28 mm,
- precyzyjne cięcie dokładnie pod kątem 90° dzięki wałkom prowadzącym,
- po cięciu pozostaje gładka i czysta powierzchnia gotowa do dalszej obróbki,
PARAMETRY TECHNICZNE OBCINAKA DO RUR, BAHCO [301-22]
- zakres cięcia rur: 3 - 28 mm,
- wymiary (D x S x W): 73 x 50 x 30 mm,
- waga: 220 g,
| waga: | 220 g |
| przeznaczenie: |
|
| EAN: | 7311518293673 |
| zakres chwytania: | 3-28mm |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| średnica rur: | 3-28 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.250 kg |
| długość opakowania: | 29.5 cm |
| szerokość opakowania: | 10.5 cm |
| wysokość opakowania: | 8.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
