proszek znakujący do markera natryskowego Powder Refill Pack Pica [2030-PICA] zielony
-
Producent:
-
Kod producenta:2030-PICA
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 223 pkt. |
Zielony, fluorescencyjny proszek do markera natryskowego, Pica Powder Refill Pack 2030-PICA, o wadze 45g. Opakowanie uzupełniające, wystarcza na 3 uzupełnienia markera.
Proszek przeznaczony jest do znacznika natryskowego do otworów Pica Powder 2020. Przylega do wszystkich powierzchni - suchych, wilgotnych, szorstkich, gładkich itp., Może być stosowany do wykonywania oznaczeń na powierzchniach takich jak: cegła, drewno, metal, tworzywa sztuczne, płytki, płyty G/K, szkło, guma. Jest łatwy do usunięcia z powierzchni.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Proszek znakujący do markera natryskowego Powder Refill Pack Pica [2030-PICA]:
- proszek na bazie kredy pozostawia dobrze widoczne, zielone fluorescencyjne oznaczenia,
- przeznaczony do znacznika natryskowego do otworów Pica Powder 2020,
- proszek znakujący przylega do wszystkich powierzchni - suchych, wilgotnych, szorstkich, gładkich itp., a przy tym jest łatwy do usunięcia z gładkich powierzchni,
- nadaje się do wykonywania oznaczeń na powierzchniach takich jak: cegła, drewno, metal, tworzywa sztuczne, płytki, płyty G/K, szkło, guma,
- opakowanie wystarcza na około 3 napełnienia markera.
PARAMETRY TECHNICZNE PROSZKU PICA POWDER [2030-PICA]:
- zawartość: 45 g,
- liczba uzupełnień markera: 3,
- kod producenta: 2030
| opakowanie: | butelka z tworzywa |
| przeznaczone do narzędzia: | 2020 |
| EAN: | 4262357552922 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| kolor: | zielony |
| masa z opakowaniem: | 0.3661 kg |
| długość opakowania: | 11.2 cm |
| szerokość opakowania: | 8.5 cm |
| wysokość opakowania: | 7.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Pica Marker GmBH ul. Picastrasse 5 91356 Kirchehrebach, Germany e-mail: stephan.moeck@pica-marker.com |
