uchwyt do kredy okrągłej i sześciokątnej 11-12mm, [588-10]
-
Producent:
-
Kod producenta:588-10
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 397 pkt. |
automatyczny uchwyt do kredy serii Classic 588 [588-10] do używania z kredą okrągłą lub sześciokątną o grubość kredy 11-12mm;
uchwyt ma kształt trójkątny i mechanizm automatycznego wysuwu kredy po naciśnięciu spustu (tak jak w ołówku automatycznym);
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.automatyczny uchwyt do kredy serii Classic 588 [588-10] do używania z kredą okrągłą lub sześciokątną o grubość kredy 11-12mm;
uchwyt ma kształt trójkątny i mechanizm automatycznego wysuwu kredy po naciśnięciu spustu (tak jak w ołówku automatycznym);
obudowa uchwytu wykonana jest z tworzywa ABS, a mechanizm wysuwu jest zrobiony z metalu;
do uchwyty do kredy serii Classic 588-10 mogą być mocowane:
| EAN: | 4260056153280 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| kolor: | czarny |
| masa z opakowaniem: | 0.03 kg |
| długość opakowania: | 11.3 cm |
| szerokość opakowania: | 2.3 cm |
| wysokość opakowania: | 2.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Pica Marker GmBH ul. Picastrasse 5 91356 Kirchehrebach, Germany e-mail: stephan.moeck@pica-marker.com |
