pogłębiacz stożkowy HSS-Co 90' 31mm Alpen [0238003100100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0238003100100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2874 pkt. |
Pogłębiacz stożkowy HSS-Co 90' 31mm Alpen [0238003100100] to profesjonalny pogłębiacz (rozwiertak) stożkowy wykonany z wysokiej jakości stali kobaltowej HSS-Co5. Doskonałe narzędzie do pogłębiania otworów i usuwania zadziorów w różnych materiałach jak stale, żeliwa, metale kolorowe i stopy metali lekkich. Można je również stosować przy obróbce tworzyw sztucznych.
Ostrze ze zmienną podziałką krawędzi skrawających daje gładszą powierzchnię obrabianą i wymaga mniejszej siły nacisku przy wierceniu, a sfazowany uchwyt daje pewniejszy chwyt w narzędziu wiertarskim i zapobiega ślizganiu się narzędzia.
Pogłębiacz do metalu stożkowy HSS-Co 90' 31mm Alpen [0238003100100]:
- profesjonalny pogłębiacz stożkowy do metalu wykonany z wysokiej jakości stali kobaltowej HSS-Co5,
- przeznaczony jest do pogłębiania otworów i usuwania zadziorów w metalach żelaznych i nieżelaznych, oraz w tworzywach sztucznych miękkich i twardych,
- stosowany w przemyśle elektrotechnicznym, motoryzacyjnym, przy budowie maszyn czy konstrukcji stalowych, również przy montażach instalacji grzewczych czy sanitarnych, można je również stosować w przemyśle meblarskim,
- nadaje się szczególnie do dokładnego wykonywania pogłębień do śrub,
- ostrze o zmiennym kącie nachylenia krawędzi tnących (102˚-138˚) daje gładszą powierzchnię obrabianą i wymaga mniejszej siły nacisku przy wierceniu,
- charakteryzuje się przemysłową jakością, precyzją i odpornością na wysoką temperaturę,
- sfazowany trójpowierzchniowy uchwyt daje pewniejszy chwyt w narzędziu wiertarskim,
- dzięki metodzie precyzyjnego i głębokiego szlifowania rowków wiórowych pogłębiacze firmy Alpen doskonale odprowadzają wióry ze strefy robocze, jednocześnie pracują bez wibracji i dają wysokiej jakości obrabianą powierzchnię,
- najlepsze rezultaty osiąga się stosując niskie prędkości skrawania.
Pogłębiacz stożkowy HSS-Co 90' 31mm Alpen 0238003100100:
- średnica części roboczej: 31mm
- 3 ostrza wykonane według normy DIN 335 C
- długość całkowita: 71mm
- kąt wierzchołkowy: 90º
- średnica uchwytu: 12mm
- rodzaj uchwytu: sfazowany trójpowierzchniowy
| kąt wierzchołka : | 90 stopnie |
| wykonane z DIN: | DIN 335 C |
| długość całkowita: | 71 mm |
| typ mocowania : | walcowe trójpowierzchniowe |
| średnica wiertła: | 31 mm |
| opakowanie: | etui plastikowe |
| EAN: | 9002741225088 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.127 kg |
| długość opakowania: | 4.00 cm |
| szerokość opakowania: | 4.00 cm |
| wysokość opakowania: | 10.55 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
