pogłębiacz stożkowy HSS 90' 20.5mm, zmienny podział, Alpen [0232002050100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0232002050100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1175 pkt. |
Pogłębiacz stożkowy HSS 90' 20,5mm Alpen [0232002050100] wykonany z wysokiej jakości stali HSS. Pogłębiacz przeznaczony jest do pogłębiania otworów i usuwania zadziorów w różnego rodzaju metalach żelaznych i nieżelaznych. Można go również stosować przy obróbce miękkich i twardych tworzyw sztucznych. Charakteryzuje się przemysłową jakością, precyzją i odpornością na wysoką temperaturę.
Nowa seria pogłębiaczy z ostrzami o zmiennym kącie nachylenia krawędzi tnących, dającymi gładszą powierzchnię obrabianą i wymagającymi mniejszej siły nacisku podczas pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Pogłębiacz stożkowy HSS 90' 20,5mm Alpen [0232002050100]:
- profesjonalny pogłębiacz (rozwiertak) stożkowy wykonany z wysokiej jakości stali HSS
- rozwiertak przeznaczony jest do pogłębiania otworów i usuwania zadziorów w metalach żelaznych i nieżelaznych oraz w tworzywach sztucznych miękkich i twardych,
- charakteryzuje się przemysłową jakością, precyzją i odpornością na wysoką temperaturę,
- ostrza o zmiennym kącie nachylenia krawędzi tnących dają gładszą powierzchnię obrabianą i wymagają mniejszej siły nacisku przy wierceniu,
- ma bardzo dobre właściwości skrawające bez efektu karbu,
- promieniowe zeszlifowanie umożliwia łatwe ponowne ostrzenie powierzchni natarcia,
- rozwiertak pracuje bez wibracji i daje wysokiej jakości obrabianą powierzchnię,
- najlepsze rezultaty osiąga się stosując niskie prędkości skrawania,
- pogłębiacze o przemysłowej jakości znajdują zastosowanie w wielu branżach np. w przemyśle elektrotechnicznym, motoryzacyjnym, meblarskim, przy budowie maszyn i konstrukcji stalowych oraz przy montażach instalacji grzewczych czy sanitarnych.
Pogłębiacz stożkowy HSS 90' 20,5mm Alpen 0232002050100:
- średnica części roboczej: 20,5mm
- 3 ostrza wykonane według normy: DIN 335
- długość całkowita: 63mm
- kąt wierzchołkowy: 90o
- kąt nachylenia krawędzi tnących: 102-138o
- średnica uchwytu: 10mm
- do stosowania przy pogłębianiu otworów pod gwint: M10
| kąt wierzchołka : | 90 stopnie |
| wykonane z DIN: | DIN 335 C |
| długość całkowita: | 63 mm |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 20,5 mm |
| opakowanie: | etui |
| gwint: | M10 |
| EAN: | 9002741260348 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.071 kg |
| długość opakowania: | 2.90 cm |
| szerokość opakowania: | 2.90 cm |
| wysokość opakowania: | 10.54 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
