ostrze zapasowe do piły 396-JS, Bahco [396-JS-BLADE]
-
Producent:
-
Kod producenta:396-JS-BLADE
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 904 pkt. |
Ostrze zapasowe Bahco 396-JS-BLADE, przeznaczone do składanej piły sadowniczej Bahco 396-JS.
Ostrze o długości 190 mm, z hartowanymi zębami pozwalającymi na szybkie cięcie nawet grubych gałęzi.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Ostrze zapasowe do piły składanej, Bahco [396-JS-BLADE]:
- wymienne ostrze do piły składanej Bahco 396-JS,
- ostrze z zębami hartowanymi z dużymi przerwami zapewniające szybkie i czyste przycinanie gałęzi.
PARAMETRY TECHNICZNE OSTRZA BAHCO [396-JS-BLADE]:
- długość ostrza: 190 mm,
- liczba zębów na cal: 5 zębów/cal,
- waga: 55 g,
- liczba ostrzy w opakowaniu: 1 szt.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość ostrza: | 190 mm |
| długość całkowita: | 190 mm |
| waga: | 55 g |
| liczba zębów na cal: | 5 |
| rodzaj zębów: | hartowane |
| typ zębów: | JS |
| przeznaczone do narzędzia: | 396-JS |
| EAN: | 7311518223267 |
| kraj produkcji: | Szwecja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.065 kg |
| długość opakowania: | 48.9 cm |
| szerokość opakowania: | 19.7 cm |
| wysokość opakowania: | 5.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
