piła ręczna sadownicza składana do prześwietlania gałęzi, z uzębieniem JS, 5 zębów/cal, BAHCO [396-JS]
-
Producent:
-
Kod producenta:396-JS
Stan magazynowy: 4
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1375 pkt. |
Piła ręczna sadownicza składana BAHCO 396-JS, z brzeszczotem o uzębieniu typu JS zapewniającym szybkie i czyste przycinanie gałęzi drzew owocowych i winorośli.
Rękojeść wykonana z dwóch materiałów umożliwia pewny i wygodny chwyt. Ostrze składane chowane do rękojeści posiada blokadę zarówno w pozycji zamkniętej jak i otwartej.
Piła jest bardzo lekka, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dzięki temu jest łatwa do przenoszenia i przechowywania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Piła ręczna sadownicza, składana do przycinania XT BAHCO [396-JS]:
- piła z uzębieniem typu JS do prześwietlania drzew owocowych, winorośli,
- wyposażona w ostrze z zębami hartowanymi z dużymi przerwami zapewniające szybkie i czyste przycinanie gałęzi,
- posiada wytrzymałą, dwukomponentową rękojeść umożliwiającą wygodny chwyt,
- bezpieczną pracę zapewnia blokada ostrza zarówno w pozycji otwartej, jak i zamkniętej.
PARAMETRY TECHNICZNE PIŁY SKŁADANEJ BAHCO [396-JS]:
- długość ostrza piły [A]: 190 mm,
- długość rękojeści [B]: 125 mm,
- długość całkowita [C]: 315 mm,
- liczba zębów: 5 zębów/cal,
- waga: 200 g
| długość ostrza: | 190 mm |
| długość całkowita: | 315 mm |
| waga: | 200 g |
| rodzaj zębów: | hartowane |
| przeznaczenie: |
|
| typ zębów: | JS |
| EAN: | 7311518223250 |
| kraj produkcji: | Szwecja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.200 kg |
| długość opakowania: | 33 cm |
| szerokość opakowania: | 11 cm |
| wysokość opakowania: | 11 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | 1. Ryzyko skaleczeń: Zawsze używaj rękawic ochronnych, aby chronić dłonie przed skaleczeniami. Uważaj na ostre zęby piły. 2. Ryzyko urazów oczu: Zawsze używaj okularów ochronnych, aby chronić oczy przed odpryskami drewna lub metalu. 3. Ryzyko upadku: Utrzymuj stabilną postawę podczas cięcia, aby uniknąć upadku i urazów. 4. Ryzyko zmiażdżenia: Trzymaj ręce z dala od linii cięcia, aby uniknąć zmiażdżenia palców. 5. Ryzyko wdychania pyłu: Podczas cięcia generowany jest pył. Używaj maski przeciwpyłowej, aby chronić drogi oddechowe. 6. Ryzyko uszkodzenia piły: Nie używaj piły do cięcia materiałów, do których nie jest przeznaczona. Nie przeciążaj piły. 7. Ryzyko braku stabilności materiału: Upewnij się, że obrabiany materiał jest stabilny i bezpiecznie zamocowany. 8. Ryzyko związane z warunkami atmosferycznymi: Nie używaj piły w deszczu lub w wilgotnych warunkach, aby uniknąć korozji i poślizgnięcia. 9. Ryzyko związane z konserwacją: Przed czyszczeniem lub konserwacją, upewnij się, że piła jest bezpieczna i nie stanowi zagrożenia. 10. Ryzyko związane z przechowywaniem: Przechowuj piłę w suchym i bezpiecznym miejscu, z dala od dzieci. Zabezpiecz zęby piły, aby uniknąć przypadkowych skaleczeń. 11. Ryzyko dla osób postronnych: Upewnij się, że w pobliżu nie ma osób postronnych ani zwierząt podczas pracy z piłą. |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
