brzeszczot do pił kabłąkowych, ramowych do cięcia drewna mokrego 21'', 530 mm BAHCO [23-21]
-
Producent:
-
Kod producenta:23-21
Stan magazynowy: 7
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 207 pkt. |
Brzeszczot do pił kabłąkowych (ramowych) 530mm do cięcia drewna mokrego firmy BAHCO model 23-21, wykonany z wysokiej jakości stali hartowanej i odpuszczonej, zabezpieczony antykorozyjnie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Brzeszczot do pił ramowych (kabłąkowych) do cięcia drewna mokrego o długości 21'', 530mm BAHCO 23-21
- wykonany z wysokiej jakości stali hartowanej i odpuszczonej,
- podwójne zęby ułatwiające cięcie świeżego drewna, dzięki specjalnej geometrii podczas cięcia brzeszczot nie blokuje się
- końce zębów hartowane indukcyjnie prądem o wysokiej częstotliwości zapewniające zwiększoną trwałość,
- zabezpieczony antykorozyjnie,
- uniwersalne mocowanie, można go stosować w każdego typu piłach kabłąkowych o długości 530mm
- pakowany pojedynczo.
- sprawdź również brzeszczot o tej długości do cięcia drewna suchego.
dane techniczne brzeszczotu 23-21:
- długość: 530 mm,
- przeznaczenie: do drewna mokrego,
- waga: 45 g,
- opakowanie: karton,
| długość całkowita: | 530 mm |
| waga: | 45 g |
| opakowanie: | karta |
| przeznaczenie: | do drewna mokrego |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 7311518012274 |
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.050 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
