Ostrze zapasowe do piły 396-HP Bahco [396-HP-BLADE]
-
Producent:
-
Kod producenta:396-HP-BLADE
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 583 pkt. |
Ostrze zapasowe firmy Bahco o symbolu 396-HP-BLADE, współpracujące z piłą ręczną składaną Bahco 396-HP.
Ostrze wielozadaniowe z zębami hartowanymi o długości 190mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Ostrze zapasowe Bahco 396-HP-BLADE
- Ostrze zapasowe do piły składanej 396-HP
- Ostrze wielozadaniowe z zębami hartowanymi
- liczba sztuk: 1 szt.
| długość ostrza: | 190 mm |
| waga: | 44 g |
| liczba zębów na cal: | 7 |
| rodzaj zębów: | hartowane |
| przeznaczone do narzędzia: | 396-HP |
| EAN: | 7311518156404 |
| kraj produkcji: | Szwecja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.050 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
