Ostrze zapasowe do piły 396-JT Bahco [396-JT-BLADE]
-
Producent:
-
Kod producenta:396-JT-BLADE
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 845 pkt. |
Ostrze zapasowe firmy Bahco o symbolu 396-JT-BLADE, współpracujące z piłą ręczną Bahco: 396-JT.
Długość ostrza 190mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Ostrze zapasowe do pił Bahco 396-JT-BLADE
- Ostrze zapasowe do piły 396-JT
- JT - uzębienie do szybkiego przycinania drzew w czasie zimy
- długość ostrza 190mm
- 7 zębów na cal
- waga 55g
| długość ostrza: | 190 mm |
| waga: | 55 g |
| liczba zębów na cal: | 7 |
| rodzaj zębów: | z powłoką antykorozyjną |
| typ zębów: | JT |
| przeznaczone do narzędzia: | 396-JT |
| EAN: | 7311518168063 |
| kraj produkcji: | Szwecja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.050 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
