zestaw 3 szt. bimetalicznych brzeszczotów Sandflex 300mm do piły ręcznej, 18, 24, 32 zębów na cal, Bahco [3906-300-3P]
-
Producent:
-
Kod producenta:3906-300-3P
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 334 pkt. |
Zestaw 3 sztuk bimetalicznych brzeszczotów Sandflex do pił ręcznych 300mm firmy Bahco [3906-300-3P]. W zestawie są 3 brzeszczoty z 18, 24 i 32 zębami na cal.
Brzeszczoty SANDFLEX wykonane są w technologi bimetalu: część roboczą mają wykonaną ze stali szybkotnącej HSS, a część nośną ze stali sprężynowej,
Uzębienie brzeszczotów serii 3906... jest bardzo precyzyjnie szlifowane.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw bimetalicznych brzeszczotów Sandflex do pił ręcznych 300mm firmy Bahco [3906-300-3P]:
- zestaw składa się z 3 sztuk brzeszczotów serii 3906 z 18, 24 i 32 zębami na cal,
- brzeszczot SANDFLEX wykonany jest w technologi bimetalu: część roboczą ma wykonaną ze stali szybkotnącej HSS, a część nośną ze stali sprężynowej,
- dzięki takiej technologii brzeszczot Sandflex ma bardzo dużą twardość i trwałość stali szybkotnącej i odporność na pękanie stali sprężynowej,
- brzeszczot serii 3906... ma uzębienie bardzo precyzyjnie szlifowane,
- przy zakupie 100 sztuk brzeszczotów dostarczane są w praktycznym opakowaniu.
parametry techniczne zestawu brzeszczotów 3906-300-3P:
- liczba sztuk w zestawie: 3 szt,
- długość całkowita L: 300 mm,
- liczba zębów na cal: 18, 24, 32 ,
- waga: 74 g
- wymiary (długość x wysokość x szerokość): 300x13x0,65 mm
| liczba sztuk w opakowaniu: | 3 szt. |
| długość całkowita: | 300 mm |
| waga: | 74 g |
| liczba zębów na cal: |
|
| przeznaczenie: |
|
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 7311518233754 |
| kraj produkcji: | Szwecja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.070 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
