ostrze zapasowe do nożyc do rur plastikowych 411-26, Bahco [411-26-95]
-
Producent:
-
Kod producenta:411-26-95
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 603 pkt. |
Wymienne ostrze do obcinaka do rur plastikowych Bahco 411-26-95, przeznaczone do cięcia rur z różnego rodzaju tworzyw o średnicy do 26 mm.
Ostrze przeznaczone jest do nożyc do rur Bahco 411-26.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Ostrze zapasowe do nożyc do rur z tworzywa, Bahco [411-26-95]:
- wymienne ostrze do nożyc do rur Bahco 411-26,
- umożliwia cięcie rur z tworzyw: PE, PP, PB, PEX, MLP/MSR, VPE, CPVC, PVC, PVDF,
- maksymalna średnica cięcia wynosi 26 mm,
- liczba ostrzy w opakowaniu: 1 szt.,
- waga: 39 g
| waga: | 39 g |
| przeznaczenie: | do rur z tworzywa |
| EAN: | 7314150412259 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.044 kg |
| długość opakowania: | 19 cm |
| szerokość opakowania: | 15 cm |
| wysokość opakowania: | 10 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
