osłona / adapter do odsysania pyłu do szlifierek kątowych 125 mm DeWalt [DWE46225-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWE46225-XJ
394,00zł brutto
320,33zł netto
497,26zł
Promocja trwa do 30.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3940 pkt. |
Osłona odsysająca do szlifierek kątowych 125 mm firmy DeWalt model DWE46225 umożliwia skuteczne odsysanie szkodliwego pyłu podczas cięcia betonu, dzięki czemu zapewnia czystsze i bezpieczniejsze miejsce pracy podczas cięcia w betonie i murze.
Adapter do odsysania pyłu posiada łatwy w obsłudze system regulacji głębokości cięcia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.osłona tarczy z odsysaniem do szlifierek kątowych do betonu 125 mm DeWalt [DWE46225]
- osłona tarczy do szlifierek kątowych 125 mm umożliwiająca skuteczne odsysanie szkodliwego pyłu podczas cięcia betonu
- znakomicie sprawdza się przy robieniu dylatacji
- ma możliwość regulowania głębokości cięcia
- maksymalna głębokość nacinania to 30mm
- posiada przeźroczyste okno zapewnia widok ostrza i powierzchni cięcia
- koła montowane w podstawie umożliwiają płynne cięcie na nierównych powierzchniach
- obrotowa końcówka umożliwiająca podpięcie do odkurzacza
- system Airlock zapewnia proste podłączenie do urządzenia odsysającego pył
- pasuje do szlifierek kątowych z kołnierzem o średnicy 44,4 mm (możliwość niewielkiej regulacji, zaciśnięcia za pomocą śruby)
- osłona współpracuje ze szlifierkami z serii: DWE4016, DWE4203, DWE4206, DWE4207, DWE4216, DWE4217, DWE4227, DWE4233, DWE4235, DWE4237, DWE4238, DWE4246, DWE4257, DWE4277, DWE46105, DWE4357, DWE4347, DWE4369, DWE4377, DCG412, DCG414, DWE4056, DWE4057, DWE4156, DWE4157, DWE4151
| EAN: | 5035048716113 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.86 kg |
| długość opakowania: | 26.20 cm |
| szerokość opakowania: | 9.50 cm |
| wysokość opakowania: | 24.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
