Nakrętka z blokadą do szlifierek kątowych 115-230mm, M14 DeWalt [DT3559-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT3559-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 718 pkt. |
Nakrętka z blokadą do szlifierek kątowych firmy DeWalt [DT3559-QZ] zabezpieczająca przed zakleszczeniem się tarczy.
Nakrętka z blokadą może współpracować ze szlifierkami kątowymi o średnicy tarczy 115mm, 125mm, 150mm, 180mm, 230mm ze śrubą mocującą ma gwint M14.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nakrętka z blokadą do szlifierek kątowych 115-230mm, M14 DeWalt [DT3559-QZ]:
- nakrętka z blokadą do szybkiego mocowania, która zabezpiecza przed zakleszczeniem się tarczy,
- nakrętka współpracuje ze szlifierkami kątowymi o średnicy tarczy 115mm, 125mm, 150mm, 180mm, 230mm,
- nakrętka może być stosowana w szlifierkach kątowych w których śruba mocująca ma gwint M14,
parametry nakrętki firmy DeWalt [DT3559-QZ]]:
- gwint: M14,
- blokada dociągania: tak.
| typ mocowania : | gwint M14 |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 5035048543795 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.12 kg |
| długość opakowania: | 18.30 cm |
| szerokość opakowania: | 12.20 cm |
| wysokość opakowania: | 1.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
