szlifierka kątowa 115mm, 1010W DeWalt [DWE4206-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWE4206-QS
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4290 pkt. |
Profesjonalna szlifierka kątowa DeWALT model DWE4206 z silnikiem o mocy 1010W i tarczą 115mm, zapakowana w kartonie.
Szlifierka kątowa DWE4206 posiada zabezpieczenie zaniku napięcia i układ łagodnego rozruchu.
Wysoko wydajny silnik, zabezpieczony przed pyłem i zatarciem, umożliwia wykonywanie nawet najbardziej wymagających zadań.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Szlifierka kątowa elektryczna 115mm DeWalt DWE4206
- zabezpieczenie zaniku napięcia: gdyby z jakiegokolwiek powodu nastąpiła przerwa w zasilaniu, wyłącznik trzeba ponownie wyłączyć i włączyć
- układ łagodnego rozruchu ogranicza odbicie mechaniczne przy starcie, dzięki czemu użytkownik ma większa kontrolę
- wysoko wydajny silnik umożliwia wykonywanie nawet najbardziej wymagających zadań
- system wyrzucania pyłu usuwa większość cząsteczek z powietrza chłodzącego silnik, zapobiegając uszkodzeniom izolacji
- mały obwód korpusu umożliwia wygodny chwyt i zapewnia doskonałą ergonomiczną budowę
- obudowa przekładni o niskim profilu pozwala na dobry dostęp w trudnych warunkach
- antywibracyjna rękojeść boczna poprawia komfort pracy
- kołnierz przeciwblokujący zapobiega trwałemu blokowaniu się ściernic
- nowa, beznarzędziowo i szybko ustawiana, regulowana i zdejmowana osłona
- bardzo dokładnie izolowane uzwojenia stojana zwiększają trwałość silnika
- samoodłączające się szczotki chronią silnik przed uszkodzeniem pod koniec użytkowania szczotki
- zabezpieczony przed pyłem i zatarciem silnik o dużej trwałości
- umieszczony z boku przycisk blokady wrzeciona jest lepiej chroniony przed niepożądanymi uderzeniami w ciasnej przestrzeni pracy
Parametry techniczne szlifierki kątowej DWE4206 DeWalt:
- Średnica tarczy: 115 mm
- Moc: 1010 W
- Max prędkość obrotowa: 11000 obr/min
- Gwint wrzeciona: M14
- Masa: 2,1 kg
- Długość: 285 mm
- Wysokość: 80 mm
Wyposażenie szlifierki kątowej DWE4206 DeWalt:
- beznarzędziowa osłona tarczy
- wielopozycyjna, antywibracyjna rękojeść boczna
- wewnętrzny i zewnętrzny kołnierz ściernic
- klucz
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT
Nasza Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić każdą maszynę DeWalt'a wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
| waga kg: | 2,1 kg |
| na wyposażeniu: | beznarzędziowa osłona tarczy, wielopozycyjna rękojeść boczna, wewnętrzny i zewnętrzny kołnierz ściernic, klucz |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 11000 obr/min |
| wymiary: | dł 285 x wys 80 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 115 mm |
| moc znamionowa: | 1010 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 5035048464304 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 3.07 kg |
| długość opakowania: | 39.50 cm |
| szerokość opakowania: | 15.00 cm |
| wysokość opakowania: | 12.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
