elektryczna szlifierka kątowa 125mm, 1700W, z regulacją obrotów 2200-10500 obr/min, DeWALT [DWE4357-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWE4357-QS
Promocja trwa do 31.05.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9194 pkt. |
Profesjonalna elektryczna szlifierka kątowa 125mm DeWALT DWE4357 z 5-stopniową elektroniczną regulacją prędkości obrotowej 2200-10500obr/min i bezszczotkowym silnikiem 1700W chronionym przed pyłem i zatarciem. Pakowana w kartonie.
Najnowsza, najbardziej zaawansowana technologicznie szlifierka kątowa firmy DeWalt z innowacyjną, bezszczotkową technologią silnika. Szlifierka kątowa może być stosowana do prac pod dużym obciążeniem, do profesjonalnego szlifowania różnych materiałów oraz do cięcia i szczotkowania szczotką drucianą. Posiada łagodny rozruch, zabezpieczenie przeciążeniowe, wyłącznik odcinający przy zaniku napięcia, elektroniczne sprzęgło, elektroniczny hamulec oraz zabezpieczenie w przypadku zablokowania tarczy.
Ergonomiczna budowa szlifierki i antypoślizgowa rękojeść boczna poprawia komfort pracy. Nakrętka szybkomocująca i beznarzędziowa osłona tarczy zapewnia sprawną wymianę akcesoriów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna szlifierka kątowa 125mm DeWALT DWE4357
- profesjonalna szlifierka kątowa z mocnym silnikiem bezszczotkowym 1700W, chronionym przed pyłem i zatarciem
- innowacyjna, bezszczotkowa technologia silnika – większa wydajność, mniejsze wymiary, niska emisja ciepła oraz większa żywotność
- ze względu na dużą moc szlifierka może być stosowana do prac pod dużym obciążeniem, do profesjonalnego szlifowania różnych materiałów oraz do cięcia i szczotkowania szczotką drucianą
- dzięki ergonomicznej budowie i antypoślizgowej rękojeści bocznej możliwa jest wygodna praca oburącz
- szlifierka ma wyłącznik odcinający przy zaniku napięcia, który zapobiega samoczynnemu uruchomieniu szlifierki przy jego ponownym pojawieniu się w sieci
- zabezpieczenie przed przeciążeniem "Constant Cluth" zapobiega przegrzewaniu się szlifierki oraz zwiększa jej trwałość i żywotność
- elektroniczne sprzęgło i funkcja "Kickback Brake" chroni szlifierkę w przypadku zablokowania tarczy
- elektroniczny hamulec bardzo szybko zatrzymuje maszynę
- elektroniczny płynny start umożliwia łagodny rozruch szlifierki
- 5-stopniowa elektroniczna regulacja prędkości obrotowej umożliwia dobranie optymalnego parametru do obrabianego materiału
- nakrętka szybkomocująca zapewnia szybką, beznarzędziową wymianę akcesoriów
- nowa konstrukcja osłony pozwala na jej mocowanie, ustawianie i demontowanie bez użycia narzędzi
- obudowa przekładni o niskim profilu pozwala na dobry dostęp w trudnych warunkach
- kontrolka LED sygnalizuje czerwonym światłem aktywację funkcji ochronnej narzędzia, dzięki czemu obsługa szlifierki jest znacznie łatwiejsza
Dane techniczne szlifierki kątowej DeWALT DWE4357
- moc: 1700W
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 2200-10500 obr/min
- 5-stopniowa elektroniczna regulacja obrotów: 1 bieg - 2200, 2 bieg - 4500, 3 bieg - 6500, 4 bieg - 8500, 5 bieg - 10500
- maksymalna średnica tarczy: 125 mm
- gwint wrzeciona: M14
- masa: 2,4 kg
Wyposażenie szlifierki kątowej DeWALT DWE4357
- beznarzędziowa osłona
- wielopozycyjna rękojeść boczna
- nakrętka samozaciskowa
- klucz
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT
Nasza Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić każdą maszynę DeWalt'a wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
| waga kg: | 2,4 kg |
| na wyposażeniu: | beznarzędziowo przestawiana osłona, rękojeść boczna, nakrętka samozaciskowa, klucz |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 2200-10500 obr/min |
| sprzęgło: | tak |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 1700 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | tak |
| EAN: | 5035048656662 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 3.34 kg |
| długość opakowania: | 42.80 cm |
| szerokość opakowania: | 15.00 cm |
| wysokość opakowania: | 13.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
