szlifierka kątowa 125mm z włącznikiem łopatkowym, 1400W DeWalt [DWE4233-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWE4233-QS
434,00zł brutto
352,85zł netto
476,23zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4340 pkt. |
Profesjonalna szlifierka kątowa z wyłącznikiem łopatkowym firmy DeWALT model DWE4233, tarcza 125mm, silnik 1400W.
Szlifierka kątowa z nowej serii DeWalt'a, trwała i niezawodna, wyposażona w mocny silnik 1400W. Antywibracyjna rękojeść podnosi komfort pracy. Wyłącznik z funkcją anty-restart zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem w przypadku zaniku napięcia.
elektryczna szlifierka kątowa 125mm DeWalt DWE4233
- szlifierka kątowa z tarczą o średnicy 125mm,
- zabezpieczony przed pyłem i zatarciem silnik o dużej trwałości i mocy 1400W
- szlifierka posiada zabezpieczenie przed automatycznym uruchomieniem po wznowieniu dostawy napięcia w postaci włącznika łopatkowego. Maszyna pracuje tylko w momencie włączenia włącznika łopatkowego, po odłożeniu maszyny sprężyna włącznika automatycznie odblokuje (rozłącza) włącznik - system restart.
- DWE4233 ma kołnierz, który zapobiega trwałemu blokowaniu się ściernic,
- wyposażona jest w samoodłączające się szczotki, co chroni uzwojenie stojana przed uszkodzeniem,
- dzięki specjalnemu systemowi wyrzucania pyłu powstającego podczas pracy nie dopuszcza jego cząstek do powietrza chłodzącego silnik, co zwiększa żywotność silnika i nie uszkadza izolacji na stojanie i wirniku
- niewielkie rozmiary umożliwiają pewny chwyt pozwalając swobodnie manewrować podczas pracy
- osłona tarczy z systemem szybkiego beznarzędziowego przestawiania ułatwia ustawienie jej w dowolnej pozycji w zależności od wykonywanej pracy
- antywibracyjna rękojeść boczna poprawia komfort pracy
- bardzo dokładnie izolowane uzwojenia stojana zwiększają trwałość silnika
- umieszczony w głębi przycisk blokady wrzeciona jest lepiej chroniony w ciasnej przestrzeni pracy
Dane techniczne szlifierki kątowej DeWALT DWE4233
- moc: 1400W
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 11500 obr/min
- maksymalna średnica tarczy: 125 mm
- gwint wrzeciona: M14
- masa: 2,2 kg
- długość: 290 mm
- wysokość: 80 mm
wyposażenie szlifierki kątowej DWE4233 DeWalt
- osłona tarczy 125 mm
- antywibracyjna rękojeść boczna
- wewnętrzny i zewnętrzny kołnierz mocujący tarcze
- klucz
| waga kg: | 2,2 kg |
| na wyposażeniu: | osłona tarczy; antywibracyjna rękojesć boczna, wewnętrzny i zewnętrzny kołnierz ściernicy, klucz |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 11500 obr/min |
| wymiary: | dł. 290 x wys. 80 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 1400 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | nie |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 5035048614020 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 3.06 kg |
| długość opakowania: | 39.00 cm |
| szerokość opakowania: | 15.50 cm |
| wysokość opakowania: | 12.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
