osłona tarczy do szlifowania do szlifierek 115mm i 125mm, DeWALT [DWE46150-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWE46150-XJ
349,30zł brutto
283,98zł netto
424,88zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 6
| Średnia ocena: | 1 4.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3493 pkt. |
Osłona do szlifowania powierzchniowego do szlifierek kątowych 115mm i 125mm DeWalt DWE46150-XJ, umożliwiająca skuteczne odsysanie szkodliwego pyłu podczas szlifowania płaskich powierzchni.
Z założoną osłoną dzięki uchylnej części przedniej można szlifować aż do samej krawędzi obrabianego materiału. Osłona posiada złącze AIRLOCK umożliwiające łatwe podłączenie odkurzacza.
Osłona DWE46150 nie pasuje do szlifierek DeWALT: D28137, D28117, DCG405FN
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Osłona tarczy z odsysaniem do szlifierek kątowych 115 i 125mm DeWALT [DWE46150-XJ]:
- osłona tarczy do szlifierek kątowych przeznaczonych do tarcz o średnicy 115 mm i 125 mm,
- umożliwia skuteczne odsysanie szkodliwego pyłu podczas szlifowania,
- uchylna część osłony umożliwia szlifowanie w trudno dostępnych miejscach, np. w rogach czy blisko krawędzi,
- osłona jest mocowana bezpośrednio na kołnierz szlifierki za pomocą zacisku beznarzędziowego,
- osłona nie pasuje do szlifierek DeWALT: D28137, D28117, DCG405FN
| EAN: | 5035048352953 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.51 kg |
| długość opakowania: | 16.00 cm |
| szerokość opakowania: | 10.00 cm |
| wysokość opakowania: | 22.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Zobacz produkty podobne
-
Zadawalający
