szlifierka kątowa 125mm z włącznikiem łopatkowym, 1010W DeWALT [DWE4203-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWE4203-QS
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4078 pkt. |
Profesjonalna, elektryczna szlifierka kątowa z wyłącznikiem łopatkowym DeWALT model DWE4203, tarcza 125mm, silnik 1010W.
Szlifierka kątowa z nowej serii DeWalt, trwała i niezawodna, wyposażona w mocny silnik, zabezpieczony przed pyłem i zatarciem. Mały obwód korpusu umożliwia wygodny chwyt a antywibracyjna rękojeść boczna podnosi komfort pracy.
Wyłącznik łopatkowy z funkcją anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem w przypadku zaniku napięcia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna szlifierka kątowa 125mm, 1010W DeWALT DWE4203
- szlifierka kątowa z tarczą 125mm,
- zabezpieczony przed pyłem i zatarciem silnik o dużej trwałości i mocy 1010W
- szlifierka kątowa posiada zabezpieczenie przed automatycznym uruchomieniem po wznowieniu dostawy napięcia w postaci włącznika łopatkowego. Maszyna pracuje tylko w momencie włączenia włącznika łopatkowego, po odłożeniu maszyny sprężyna włącznika automatycznie odblokuje (rozłącza) włącznik - system restart.
- DWE4203 ma kołnierz, który zapobiega trwałemu blokowaniu się ściernic,
- szlifierka wyposażona jest w samoodłączające się szczotki, co chroni uzwojenie stojana przed uszkodzeniem,
- dzięki specjalnemu systemowi wyrzucania pyłu powstającego podczas pracy nie dopuszcza jego cząstek do powietrza chłodzącego silnik, co zwiększa żywotność silnika i nie uszkadza izolacji na stojanie i wirniku,
- niewielkie rozmiary szlifierki umożliwiają pewny chwyt, pozwalając swobodnie manewrować podczas pracy,
- osłona tarczy z systemem szybkiego, beznarzędziowego przestawiania ułatwia ustawienie jej w dowolnej pozycji w zależności od wykonywanej pracy,
- bardzo dokładnie izolowane uzwojenia stojana zwiększają trwałość silnika,
- umieszczony w głębi przycisk blokady wrzeciona jest lepiej chroniony w ciasnej przestrzeni pracy,
- antywibracyjna rękojeść boczna poprawia komfort prac.
Dane techniczne szlifierki kątowej DeWALT DWE4203
- moc: 1010W
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 11000 obr/min
- maksymalna średnica tarczy: 125 mm
- gwint wrzeciona: M14
- masa: 2,2 kg
- długość: 290 mm
- wysokość: 80 mm
Wyposażenie szlifierki kątowej DeWALT DWE4203
- osłona tarczy 125 mm
- wielopozycyjna antywibracyjna rękojeść boczna
- wewnętrzne i zewnętrzne kołnierze ściernic
- klucz
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT
| waga kg: | 2,2 kg |
| na wyposażeniu: | osłona tarczy 125 mm; antywibracyjna rękojesć boczna, wewnętrzny i zewnętrzny kołnierz ściernicy, klucz |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 11000 obr/min |
| wymiary: | dł 290 x wys 80 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 1010 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | nie |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 5035048464205 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 3.07 kg |
| długość opakowania: | 40.00 cm |
| szerokość opakowania: | 15.50 cm |
| wysokość opakowania: | 12.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
