nasadka udarowa wydłużona 3/4", rozmiar 36 mm, Bahco [K8906M-36]
-
Producent:
-
Kod producenta:K8906M-36
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3138 pkt. |
Profesjonalna długa nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" BAHCO typ K8906M w rozmiarze metrycznym do śrub 36 mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Sześciokątny profil nasadki Dynamic Drive pozwala na pracę z wyższym momentem siły, gwarantuje pewne trzymanie i odkręcanej śrub/nakrętek również tych zniszczonych oraz zapobiega zniszczeniu śrub.
Długa nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych, sieciowych oraz pneumatycznych z napędem udarowym. Wykonana jest zgodnie z normą DIN 3121-H 20 / ISO 1174.
Długa nasadka udarowa sześciokątna 3/4" do śrub, rozmiar 36 mm Bahco K8906M-36
Profesjonalna wydłużona nasadka udarowa 6-kątna 3/4" BAHCO z serii K8906M, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej, zgodnie z normą DIN 3121-H 20 / ISO 1174. Sześciokątny profil nasadki Dynamic Drive pozwala na pracę z wyższym momentem siły, rozkłada siły działające na śrubę na większej powierzchni, dzięki czemu nie niszczy śrub a oprócz tego pozwala na pracę z już zniszczonymi śrubami. Długa nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych, sieciowych oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Nasadka udarowa wydłużona do śrub 36 mm Bahco K8906M-36
- rozmiar nasadki: 36 mm,
- rodzaj nasadki: sześciokątna,
- mocowanie: 3/4" (DIN 3121-H 20 / ISO 1174),
- długość L: 95 mm,
- średnica D1: 54 mm,
- średnica D2: 44 mm,
- głębokość T: 22 mm
- waga: 930 g,
W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa do długiej nasadki udarowej należy użyć sprężyny zaciskowej K560F-6.
Polecamy profesjonalną długą nasadkę udarową Bahco do stosowania z kluczami udarowymi akumulatorowymi, sieciowymi lub pneumatycznymi w serwisach samochodowych, serwisach maszyn i w przemyśle ciężkim.
| długość całkowita: | 95 mm |
| waga: | 930 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/4'' |
| rozmiar: | 36 mm |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 7314151803148 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.940 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
