    K8901M-46
98,30zł brutto
79,92zł netto
Cena punktowa: 983 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" BAHCO typ K8901M-46 w rozmiarze metrycznym do śrub 46mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
NASADKA UDAROWA SZEŚCIOKĄTNA 3/4" DO ŚRUB M46 BAHCO K8901M-46
NASADKA UDAROWA DO ŚRUB 46MM BAHCO K8901M-46
  • rozmiar nasadki: 46mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4" (DIN 3121-H 20, ISO 1174)
  • średnica u nasady "D1": 66mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • wysokość "L": 62mm
  • waga: 690g
długość całkowita: 62 mm
waga: 690 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 46 mm