    K8901M-30
132,13zł brutto
107,42zł netto
Cena punktowa: 1321 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" BAHCO typ K8901M-30 w rozmiarze metrycznym do śrub 30mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 3/4" do śrub M30 Bahco K8901M-30
Nasadka udarowa do śrub 30mm Bahco K8901M-30
  • rozmiar nasadki: 30mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4" (DIN 3121-H 20, ISO 1174)
  • średnica u nasady "D1": 46mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • wysokość "L": 53mm
  • waga: 420g
długość całkowita: 53 mm
waga: 420 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 30 mm