    16300M 46
269,25zł brutto
218,90zł netto
Cena punktowa: 2692 pkt.
Profesjonalna długa nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ 16300M-46 do śrub 46mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Długa nasadka udarowa sześciokątna 3/4" M46, Koken 16300M-46
Nasadka udarowa wydłużona do śrub 46mm Koken 16300M-46:
  • rozmiar nasadki: 46mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4"
  • średnica u nasady "D1": 66,3mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • głębokość "e": 38mm
  • wysokość "L": 100mm
  • waga: 1305g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1600C; Pin/O-Ring=1601A i 1601B.
długość całkowita: 100 mm
waga: 1305 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 46 mm