    K8901M-24
126,77zł brutto
103,07zł netto
Cena punktowa: 1268 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" BAHCO typ K8901M-24 w rozmiarze metrycznym do śrub 24mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 3/4" do śrub M24 Bahco K8901M-24
Nasadka udarowa do śrub 24mm Bahco K8901M-24
  • rozmiar nasadki: 24mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4" (DIN 3121-H 20, ISO 1174)
  • średnica u nasady "D1": 38,5mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • wysokość "L": 51mm
  • waga: 380g
długość całkowita: 51 mm
waga: 380 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 24 mm