    K8901M-36
124,24zł brutto
101,01zł netto
Cena punktowa: 1242 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" BAHCO typ K8901M-36 w rozmiarze metrycznym do śrub 36mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 3/4" do śrub M36 Bahco K8901M-36
Nasadka udarowa do śrub 36mm Bahco K8901M-36
  • rozmiar nasadki: 36mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4" (DIN 3121-H 20, ISO 1174)
  • średnica u nasady "D1": 53,5mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • wysokość "L": 57mm
  • waga: 540g
długość całkowita: 57 mm
waga: 540 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 36 mm