    K8906M-34
330,83zł brutto
268,97zł netto
Cena punktowa: 3308 pkt.
Profesjonalna długa nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" BAHCO typ K8906M w rozmiarze metrycznym do śrub 34 mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Długa nasadka udarowa sześciokątna 3/4" do śrub, rozmiar 34 mm Bahco K8906M-34
Nasadka udarowa wydłużona do śrub 34 mm Bahco K8906M-34
  • rozmiar nasadki34 mm,
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • mocowanie: 3/4" (DIN 3121-H 20 / ISO 1174),
  • długość L: 95 mm,
  • średnica D1: 50,8 mm,
  • średnica D2: 42 mm,
  • głębokość T: 22 mm
  • waga: 890 g,
długość całkowita: 95 mm
waga: 890 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 34 mm