    K8906M-32
247,73zł brutto
201,41zł netto
Cena punktowa: 2477 pkt.
Profesjonalna długa nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" BAHCO typ K8906M w rozmiarze metrycznym do śrub 32 mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Długa nasadka udarowa sześciokątna 3/4" do śrub, rozmiar 32 mm Bahco K8906M-32
Nasadka udarowa wydłużona do śrub 32 mm Bahco K8906M-32
  • rozmiar nasadki32 mm,
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • mocowanie: 3/4" (DIN 3121-H 20 / ISO 1174),
  • długość L: 95 mm,
  • średnica D1: 49 mm,
  • średnica D2: 44 mm,
  • głębokość T: 22 mm
  • waga: 825 g,
długość całkowita: 95 mm
waga: 825 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 32 mm