    K8906M-24
192,97zł brutto
156,89zł netto
Cena punktowa: 1930 pkt.
Profesjonalna długa nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" BAHCO typ K8906M w rozmiarze metrycznym do śrub 24 mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Długa nasadka udarowa sześciokątna 3/4" do śrub, rozmiar 24 mm Bahco K8906M-24
Nasadka udarowa wydłużona do śrub 24 mm Bahco K8906M-24
  • rozmiar nasadki24 mm,
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • mocowanie: 3/4" (DIN 3121-H 20 / ISO 1174),
  • długość L: 100 mm,
  • średnica D1: 39 mm,
  • średnica D2: 44 mm,
  • głębokość T: 16 mm
  • waga: 700 g,
długość całkowita: 100 mm
waga: 700 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 24 mm