    K8906M-19
181,55zł brutto
147,60zł netto
Cena punktowa: 1815 pkt.
Profesjonalna długa nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" BAHCO typ K8906M w rozmiarze metrycznym do śrub 19 mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Długa nasadka udarowa sześciokątna 3/4" do śrub, rozmiar 19 mm Bahco K8906M-19
Nasadka udarowa wydłużona do śrub 19 mm Bahco K8906M-19
  • rozmiar nasadki19 mm,
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • mocowanie: 3/4" (DIN 3121-H 20 / ISO 1174),
  • długość L: 95 mm,
  • średnica D1: 32,5 mm,
  • średnica D2: 44 mm,
  • głębokość T: 14 mm
  • waga: 580 g,
długość całkowita: 95 mm
waga: 580 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 19 mm