    K8906M-17
123,16zł brutto
100,13zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1232 pkt.
Profesjonalna długa nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" BAHCO typ K8906M w rozmiarze metrycznym do śrub 17 mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Długa nasadka udarowa sześciokątna 3/4" do śrub, rozmiar 17 mm Bahco K8906M-17
Nasadka udarowa wydłużona do śrub 17 mm Bahco K8906M-17
  • rozmiar nasadki: 17 mm,
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • mocowanie: 3/4" (DIN 3121-H 20 / ISO 1174),
  • długość L: 100 mm,
  • średnica D1: 30 mm,
  • średnica D2: 44 mm,
  • głębokość T: 14 mm
  • waga: 910 g,
długość całkowita: 100 mm
waga: 910 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 17 mm