    16300M 60
478,17zł brutto
388,76zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 4782 pkt.
Profesjonalna długa nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ 16300M-60 do śrub 60mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Długa nasadka udarowa sześciokątna 3/4" M60, Koken 16300M-60
Nasadka udarowa wydłużona do śrub 60mm Koken 16300M-60:
  • rozmiar nasadki: 60mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4"
  • średnica u nasady "D1": 83,8mm
  • średnica u wylotu "D2": 54mm
  • głębokość "e": 56mm
  • wysokość "L": 100mm
  • waga: 1835g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1801C; Pin/O-Ring=1602A i 1602B.
długość całkowita: 100 mm
waga: 1835 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 60 mm